هزینه تعمیر گیربکس آسانسور – موتور گیربکس آسانسور

 هزینه تعمیر گیربکس آسانسور چقدر است؟ این مبلغ چ حساب می شود؟ هزینه تعویض گیربکس آسانسور چقدر است؟ هزینه تعمیر آسانسور به چه چیزی بستگی دارد؟ این ها سوالاتی است كه در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم.

آسانسور یكی از مهم ترین بخش های هر ساختمان محسوب می شود كه یک روز خراب شدنش می توانند ساكنین را به زحمت بیاندازد. از این رو باید سریعا در صورت مشاهده اشكال با یک مرکز تعمیر آسانسور مانا تماس بگیرید.

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران

حالا بیش از هرچیزی شما را با گیربکس آسانسور آشنا می كنیم. می توان گفت كه قلب و مرکز اصلی یک آسانسور، موتور گیربکس یا نیروی محركه آن است كه خود از چهار بخش زیر تشكیل می شود:

  • موتور الکتریكی
  • گیربکس هزینه تعمیر گیربکس آسانسور
  • فلكه گیربکس
  • ترمز الکتریكی

به طور کلی وظیفه گیربکس، تبدیل سرعت بالا كه توسط موتور ب شافت ورودی اعمال شده و به سرعت پایین كه از شافت خروجی به فلكه گیربکس منتقل می شود، است. به طوریكه یک گیربکس مناسب می تواند اتاق آسانسور را از طریق سیم بکسل ها، با سرعت مشخصی به حرکت درآورد.

البته شافت ورودی در گیربکس قادر است توسط موتور در جهت حرکت عقربه های ساعت و یا خلاف آن بچرخد كه باعث به حرکت در آمدن اتاق آسانسور توسط سیم بکسل به سمت بالا یا پایین شود. هزینه تعمیر گیربکس آسانسور

گیربکس ماشینی است كه برای انتقال توان مكانیكی از یک منبع تولید توان به یک مصرف كننده و هچنین برآورده ساختن گشتاور و سرعت دورانی مورد نیاز مصرف كننده به كار می رود. گیربکس درواقع یک واسطه بین منبع توان و مصرف كننده توان است كه بین منبع توان و مصرف كننده توان یک انعطاف پذیری بر قرار می كند.

به دلیل هماهنگ بودن گشتاور و سرعت دورانی منبع تولید توان با مصرف كننده نیاز به ماشینی كه بتواند این هماهنگی را به صورت یک واسطه برقرار كند امر مهم به نظر می رسد دستگاهی كه این خواسته را می تواند تامین كند كیربگس نام دارد.

منبع تولید توان اهمیت ندارد كه با چه نوع سوخت یا منابع انرژی توان را تولید می كند بلكه این اهمیت دارد كه در شفت ورودی به گیربکس توان تولید شده را به صورت گشتاور به گیر بکس منتقل كند دستگاه هایی كه می توانند توان مورد نیاز گیربکس را تامین كنند شامل:

موتورمای الکتریكی – موتورهای دیزل – موتورهای بنزینی – موتورمای گاز سوز- توربین های بخار – توربین های گازی – توربین های آبی – توربین های بادی – موتورهای جت – و منابع تولید توانی كه انرژی خود را از خورشید تامین می كنند می باشند. هزینه تعمیر گیربکس آسانسور

مصرف كننده می تواند هرنوع ماشینی باشد فقط كافی است كه مصرف كننده بتواند توان خروجی از گیربکس را به صورت گشتاور دریافت كند.

به عنوان مثال می توان به این موارد اشاره كرد: خودرو – پمپ – هلیکوپتر – هواپیما – کشتی – ماشین تراش و…

در دستگاه هایی كه برای آن ها تنوع سرعت اهمیت ندارد بلكه افزایش سرعت وگاهش گشتاور یا كاهش سرعت و افزایش گشتاور اهمیت دارد از گیربکسی كه بتواند این كاهش یا افزایش گشتاور را در یک مرحله یا چند مرحله انجام دهد استفاده می شود، این نوع از گیربکس ها گیربکس به نام تک سرعته شناخته می شوند مثلا گیربکسی كه در بعضی از انواع آسانسور كاربرد دارد.

[ سه شنبه 23 شهريور 1400 ] [ 10:20 ] [ الفباوب ]
[ ]

سرویس و نگهداری آسانسور با آسانسور مانا

 سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران یکی از خدماتی است که در مجموعه خدمات آسانسور مانا، با بهترین کیفیت صورت  می گیرد و سعی شده است هزینه های بسیار منصفانه برای ارائه خدمات درنظر گرفته شود.

شما می توانید برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای تعمیر و سرویس آسانسور خود ثبت کنید.

در ضمن این راهم بدانید که مجموعه تعمیر و سرویس آسانسور مانا، این امکان را فراهم کرده است که در روزهای تعطیل هم مشکلات شما عزیزان را در ساعات کاری حل کند تا هرچه سریعتر آرامش را به محل زندگی خود بازگردانید.

آسانسورها از وسایلی هستند که استفاده کردن از انها در ساختمان های چند طبقه الزامی می باشد و سازندگانی که ساختمان هایی با بیش از سه طبقه مجزا می سازند باید از این نوع وسیله در آنها استفاده نمایند. با توجه به وجود چنین قوانینی و همچنین استقبال افراد از چنین وسیله ای در ساختمان ها سبب شده است تا نیاز به وجود چنین دستگاه هایی در جامعه افزایش پیدا کند.

همین موضوع سبب شده تا شرکت های زیادی در این زمینه آغاز به کار کنند و خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه نمایند. خدمات قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور با استفاده از سرویس کار آسانسور با تجربه و متخصص یکی از خدماتی می باشد که برخی از این نوع شرکت ها به مشتریان خود ارائه خواهند کرد. سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

سرویس و نگهداری آسانسور یکی از خدمات بسیار مهمی است که در ساختمان ها، به خصوص ساختمان های بزرگ که آسانسور هر ساعت مشغول فعالیت است اهمیت بسیار ویژه ای دارد. سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

در خدمات سرویس و نگهداری آسانسور کارشناسان کاربلد و آموزش دیده و مدت زمانی تعیین شده به محل موردنظر اعزام می شود و قطعات و عملکرد صحیح اسانسور را مورد بازبینی قرار می دهند. سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

هرگونه مشکلی که وجود داشته باشد سریعا در همین سرویس های دوره ای شناسایی می شود و قبل از وقوع حادثه و خسارات سنگین مالی و جانی رفع می گردد.

[ يکشنبه 21 شهريور 1400 ] [ 9:25 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر آسانسور فوری

 شركت آسانسور مانا رضایت مشتری را در اولویت كار خود قرار داده و در تلاش است كیفیت خدمت رسانی و تعمیر آسانسور فوری را بهبود بخشد. یكی از خدمات آسانسور مانا حل مشکلات در كمترین زمان است، حداكثر زمان رجوع به مشکل آسانسور يک ساعت است.

هزینه هایی كه برای انجام خدمات سرویس آسانسور در نظر گرفته شده طبق نرخنامه سرویس اتحادیه بوده و مهمتر از آن ارائه خدمات شبانه روزی برای مراجعین گرامی حتی در روزهای تعطیل است.

تعمیر آسانسور فوری در هر کجای تهران که باشید!

آسانسور مانا برای راحتی كار بهترین متخصصان را در زمینه تعمیر آسانسور در سراسر تهران در دسترس شما قرار داده تا خيالتان بابت تعمیر آسانسور راحت باشد. به اين موضوع توجه کنید كه قطعات آسانسور مانند يک زنجیر بهم متصل هستند و مشکل يک قطعه اختلال در كار بقیه قسمت های آسانسور ایجاد می کند. با تعمیر به موقع يک قطعه از آسانسور از بروز اختلال در دیگر قطعات پیشگیری می كنید.

برای تعمیر آسانسور منزل و محل كار خود، كافی است درخواست تعمیر آسانسور خود را ثبت كنید! سریعا يک متخصص در زمینه نصب، سرویس و تعمیر آسانسور از آسانسور مانا معرفی می شود. بعد از تاییدتان، تعمیركار در فوری ترین زمان در محل حاضر است.

مشكلات رایج آسانسورها

آسانسور کند حرکت می کند

با بالا رفتن سن آسانسورها، ایرادات در عملکرد آن مشهود تر شده و هر کارشناس با تجربه ای می داند كه با جایگزین تابلوی مدرن تر راندمان آسانسور بالاتر می رود. اين كار را خود شما هم شاید بتوانید انجام دهید، اما باید آن را به دست يک متخصص بسپارید. با خواندن نظرات مشتريان در مورد متخصصین آسانسور مانا، می توانید بهترین را انتخاب كنید.

آسانسور توقف می کند

زمانبندی ها، خطاهای الكتریكی و معایب الكترونیكی می تواند از عوامل عمده اين مشكل باشد. يک برنامه سرویس پیش گیرانه منظم تا حد قابل توجهی اين مشکلات را بر طرف خواهد كرد و از بروز مشكلات جزئی جلوگیری می كند. پیشنهاد می كنیم از متخصصین تعمیر آسانسور فوری مانا بخواهید به صورت دوره ای برای پیشگیری از چنین مشكلاتی به ساختمان شما سر بزنند و بررسی آسانسور را بر عهده بگیرند.

درب آسانسور باز نمی شود!

آسانسور يک درب كشویی دارد كه روی كابین آن قرار گرفته و برای هر طبقه هم دربی مجزا دارد. باز نشدن درب هر طبقه زمانی رخ می دهد كه دستگیره قفل طبقه با كمان درب باز كن، فاصله پیدا كرده باشد. به همین علت نمی تواند قفل را به عقب ببرد و در همچنان بسته می ماند.

دمای آسانسور افزایش پیدا کرده است

اگر سیستم خنك كننده آسانسور يا سیستم تهویه هوای آن به خوبی كار نكند، دما در درایو و سیستم كنترل به ۱۰۰ درجه هم رسیده كه باعث مشکلاتی در آسانسور می شود. دمای عملكرد مناسب در آسانسور میان ۵ تا ۴۰ درجه است. در صورت بروز مشکل می توانید از طریق تماس با ما درخواست تعمیر آسانسور فوری را ثبت کنید.

موتور آسانسور روشن نمی شود

در اين مورد بخشی از مدار الكترونیكی قطع شده است. برای حل مشکل آن با کمک آوومتر همه مدارهای الكترونیكی مثل سیم های رابط، اتصالات و كلیدها، دوشاخه و پریز را بررسی کرده و مشکلات مربوطه را رفع می كنیم. باید اين كار را بر عهده يک کارشناس حرفه ای بسپارید؛ زیرا در صورت حرفه ای نبودن فرد، امكان خسارات بیشتری هم وجود دارد.

[ شنبه 20 شهريور 1400 ] [ 10:37 ] [ الفباوب ]
[ ]

سرویس آسانسور شمال تهران

 سرویس آسانسور شمال تهران، یکی از خدمات پرطرفدار آسانسور مانا محسوب می شود.

به طور كلی سرویس به دو بخش تقسیم می شود:

  1. سرویس قطعات یا تعویض قطعه هایی كه خراب شده اند
  2. سرویس قطعه سالم

اكثرا شامل مورد دوم می شوند چون اگر آسانسور توسط فرد متخصص نصب شده باشد اغلب نیاز به تعویض قطعه ندارد.

برای سرویس آسانسور شمال تهران با ما تماس بگیرید!

شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارشات خود جهت سرویس آسانسور با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 65811922-021

تهران شمال : 09125376268

تهران شرق : 09125753542

تهران غرب : 46130971-021

تلفکس : 65811922-021

ساعت کاری : 8 الی 16

سرویس آسانسور تجریش  - سرویس آسانسور نیاوران  - سرویس آسانسور قلهک

خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از كار افتادن آسانسور می شود. کارشناسان مجموعه سرویس آسانسور شمال تهران بهترین شیوه ها و نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسكونی آشنا می باشند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد كه نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلكه نیاز به نوسازی و به روز رسانی داشته باشد، کارشناسان مجموعه آسانسور مانا با بهترین راهكارها این ایرادات را حل خواهند كرد

سرویس آسانسور جماران  - سرویس آسانسور ازگل  - سرویس آسانسور لویزان

همه ما می دانیم كه، هیچ سیستمی وجود ندارد كه نیازمند به سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به خصوص وسایلی از قبیل آسانسور كه ایمنی در آن ها نقش بسیار ویژه ای دارد و نقص در عملكرد آن ها باعث به وجود آمدن خطرات جانی می گردد. مطمئنا آموزش سرویس دوره ای نقش تعیین كننده ای در مكانیزم آسانسور خواهد داشت.

جهت انجام خدمات سرویس آسانسور شمال باید از شركت های معتبر آسانسور كمك گرفت. این شركت ها معمولا با عقد قرارداد سالیانه خدمات آسانسور های مختلف را عهده دار می شوند.

قرارداد بعد از یكسال دوباره تمدید و یا با شركت دیگری بسته می شود. شركت های معتبر ارائه دهنده خدمات آسانسور جهت پیشرفت در كار خود، از نیروهای متخصص و كارآمد در بخش های سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسور بهره گیری می كنند.

سرویس آسانسور شمال مینی سیتی  - سرویس آسانسور سوهانک  - سرویس آسانسور دروس

آیا نبودِ سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور باعث خرابی آسانسور می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله؛ گاهی نقص در یك قسمت كوچك از آسانسور، كه با صرف وقت و هزینه بسیار كم قابل حل است، باعث ایجاد خرابی در یكی از قسمت های اساسی آسانسور می شود و هزینه رفع خرابی آسانسور را چند برابر می كند.

سرویس آسانسور حسین آباد  - سرویس آسانسور اقدسیه - سرویس آسانسور زعفرانیه - سرویس آسانسور شمال

سرویس آسانسور شمال آسانسور مانا ارائه دهنده خدمات سرویس آسانسور در كلیه نقاط و محلات شرق شهر تهران است. دفتر مركزی این شركت در غرب تهران و در منطقه صادقیه قرار دارد. سرویسكاران آسانسور مانا پس از عقد قرارداد با منزل مسكونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراكز بهداشتی و درمانی واقع در محلات شرق تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سركشی كرده و بازدید دوره ای انجام میدهند.

در این بازدید ها سطوح روغن و روانكار ها كنترل شده و نشتی آنها چك میشود و بخشها و قطعات مورد نیاز روغن كاری و گریسكاری میشوند. در ها رگلاژ شده و لول طبقات كنترل و تنظیم میشود. قطعات مكانیكی متحرك آچاركشی میشوند و از لحاظ لقی، صدا و یا لرزش اضافه كنترل میگردند.

فن ها كنترل و تمیز میشوند. تالبو فرمان كنترل و بررسی میشود. كلیه سنسور ها و قطعات ایمنی كنترل میشوند. ترمز ها تنظیم میشوند و پاراشوت و گاورنر كنترل میگردد. سیم كشی ها و تراول كابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها كنترل میشوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض میشوند.

سرویس آسانسور آجودانیه - سرویس آسانسور محمودیه - سرویس آسانسور فرمانیه

سرویس آسانسور در تهران كه سرویسی جهت راحتی ساكنین مناطق مختلف تهران در نظر گرفته شده است می تواند احتمال این خطرات را به حداقل برساند و لازم است هر ماه یكبار توسط افراد متخصص صورت گیرد.

سرویس آسانسور کامرانیه - سرویس آسانسور داودیه - سرویس آسانسور دزاشیب

منظور از سرویس آسانسور، بررسی قطعات آسانسور و نظارت كلی بر عملكرد آن است.
هر سیستمی بعد از نصب شدن نیاز به نگهداری و سرویس دارد، و این كار سبب عملكرد بهتر دستگاه و ایمنی آن در حین كار خواهد شد.
توجه داشته باشید كه خدمات نگهداری آسانسور به اندازه نصب آسانسور اهمیت دارد و لازم است به اندازه نصب جهت آن وقت صرف شود.

سرویس آسانسور شمال - سرویس آسانسور الهیه - سرویس آسانسور ولنجک

سرویس آسانسور شمال یك كار دائمی و همیشگی است. به این معنا كه اگر می خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده كنید. این كار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملكرد درست آسانسور می شود.

این بازبینی های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بكسل ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن كاری ریل ها، آچاركشی پیچ و اتصالات، بررسی فرمان و گیربكس آسانسور و در نهایت بررسی وضعیت كابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نكاتی است كه تكنسین سرویس آسانسور شمال باید به آن توجه كند.

سرویس آسانسور اوین - سرویس آسانسور ظفر - سرویس آسانسور درکه - سرویس آسانسور شمال

آسانسور شما با بیشترین مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری خواهد شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه حل های مقرون به صرفه، مستحكم و كارآمد ارائه می شود. تضمین كیفیت خدمات و ارائه تضمین ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی هایی است كه خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با كیفیت و مطمئن آسوده می كند

سرویس آسانسور فرحزاد - سرویس آسانسور تهران ویلا - سرویس آسانسور سعادت آباد

اگر شما یك آسانسور كارگاهی یا هیدرولیك دارید كه نیاز به سرویس آسانسور دارد، یا اگر به دنبال حرفه ای های واجد شرایط هستید تا طراحی و ساخت یك دستگاه آسانسور سفارشی را انجام دهید! همین امروز با ما تماس بگیرید. درخواست های شما كه احتمالا از سوی سایر شركت ها قابل طراحی و اجرا نبوده است را به بهترین شكل ممكن انجام خواهیم داد.

سرویس آسانسور شهرک غرب - سرویس آسانسور ونک - سرویس آسانسور شمال

شركت فنی آسانسور مانا در جهت ارائه بالاترین كیفیت وكارایی سرویس دوره ای آسانسور در بازدیدهای منظم، از همه قطعات آسانسور از قبیل مكانیكی، راه اندازی و الكتریكی،بررسی و بازدید به عمل می آورد. علاوه بر رویت موتور و دیگر تجهیزات آسانسور امکان دارد به صورت اندازه گیری و بررسی كمیت های فیزیكی دستگاه هم صورت گیرد.

[ چهارشنبه 17 شهريور 1400 ] [ 17:35 ] [ الفباوب ]
[ ]

سرویس آسانسور مرکز تهران

 سرویس آسانسور مرکز تهران خود را به آسانسور مانا بسپارید، چرا که این گروه با بهره مندی از بهترین خدمات می توانند مشکلات شما را پیش از وقوع حوادث سنگین جانی و مالی رفع کنند. سیستم سرویس نگهداری پیشگیرانه هم به شکل منظم و ماهانه برای هر آسانسور در تاریخ مشخص و از قبل برنامه ریزی شده، كنترل می شود.

سرویس آسانسور یوسف آباد – سرویس آسانسور امیرآباد – سرویس آسانسور عباس آباد

تمام دستورالعمل های سرویس و نگهداری آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشتركین هم در جریان چگونگی انجام خدمات سرویس آسانسور مرکز قرار گیرند. همچنین تمام آسانسورها هر 6 ماه توسط مهندسین واحد كنترل كیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ كیفیت کارآیی خدمات آسانسورها را كنترل کنند.

سرویس آسانسور جلفا – سرویس آسانسور خواجه عبدالله – سرویس آسانسور بهارشیراز – سرویس آسانسور مرکز

قبل از دادن آسانسور خود جهت تعمیر باید اطلاعات زیر را بدانید.اكثر مردم تعمیر كردن با سرویس كردن آسانسور را از هم تشخیص نخواهند داد. به هر حال جهت هم ناخوشایند بوده كه در پایان روز زمانی كه سوار آسانسور شوند ببینند آسانسور خراب شده و مجبور شوند از پله ها استفاده كنند.

بدترین حالت در آسانسور گیر افتادن یا سقوط است. پس باید نتیجه گرفت كه آسانسور وسیله ای پیچیده بوده و امکان دارد خطرساز باشد.

سرویس آسانسور زرتشت – سرویس آسانسور بهجت آباد – سرویس آسانسور تخت جمشید طالقانی

بیشتر مشكلات آسانسور به علت گستردگی خیلی مشخص نیست و هرگز یك بار انجام دادن تعمیر جهت آسانسور كافی نیست آسانسورها به سطح كیفی خود نخواهند رسید.در نتیجه تعمیر دوره ای بهتر از تعمیر موردی است زیرا جهت تعمیر موردی باید هزینه بیشتری صرف گردد تا ایراد رفع گردد.

سرویس آسانسور تخت طاووس – سرویس آسانسور سهروردی – سرویس آسانسور آپادانا

مدت زمان سرویس آسانسور بستگی به نوع و مدل آسانسور ها و هم تعداد توقف در آن ها دارد. اگر سرویسكار با نوع و عملكرد آسانسور مربوطه آشنایی كامل داشته باشد و البته دارای مهارت و تجربه هم باشد در كمترین زمان ممكن به بررسی و سرویس همه بخش های آن می پردازد.

كسب تجربه و مهارت در انجام خدمات سرویس آسانسور مرکز تهران مستلزم گذراندن دوره های آموزشی و هم انجام عملیات های متعدد است.

انتخاب شركت معتبر ارائه دهنده خدمات آسانسور سبب بهره گیری از سرویسكاران باتجربه و ماهر و هم ایجاد آرامش و امنیت بیشتر در آسانسور می شود. تیم تخصصی آسانسور مانا با بكارگیری نیروهای متخصص در بخش سرویس آسانسور با رعایت نكات ایمنی و پیروی از قوانین و استاندارد ها آرامش خاطر خاصی را جهت شما رقم خواهد زد.

سرویس آسانسور توحید – سرویس آسانسور جمهوری – سرویس آسانسور استانبول – سرویس آسانسور مرکز

شركت های نگهداری آسانسور با انجام سرویس ماهیانه آسانسور و تنظیم قرارداد سالیانه در سرویس آسانسور مرکز نسبت به سرویس و نگهداری یك ساختمان اقدام می نمایند.

این شركت ها با به كارگیری نیرو های متخصص و با سابقه، با به حداقل رساندن خرابی در آسانسور نقشی اساسی در امنیت افراد استفاده كننده از آسانسور ایفا می نمایند. چرا كه مکانیزم آسانسور بایستی حداقل ماهی یكبار مورد بررسی و چكاپ قرار گیرد.

شركت سرویس آسانسور مرکز باید دارای تیم اختصاصی بوده تا در زمان تعمیرات اساسی تنها به یك سرویسكار آسانسور متكی نباشند. این شركت ها با استفاده از تیم متخصص بایستی علاوه بر خدمات سرویس آسانسور، در خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات هم خبره باشند.

سرویس آسانسور توپخانه – سرویس آسانسور لاله زار – سرویس آسانسور باغ صبا

با پیشرفت انواع آسانسور ها و همه گیر شدن آن ها به طبع نیاز جهت وجود افراد ماهر جهت نصب و سرویس آن ها بیشتر می شود. بنا به پر هزینه بودن كلاس های آموزشی نصب و سرویس خیلی از افراد توانایی صرف كردن این هزینه را ندارند.

خوشبختانه همه سرویسكار ها در مجموعه آسانسور صدرا آسانسور آموزش كامل دیده اند و توانایی لازم را كسب كرده اند. سرویس و نگهداری آسانسور نگه داری آسانسور از آن باید توجیه اقتصادی داشته باشد. در صورتی كه آسانسور هرچند وقت یكبار توسط سرویسكار آسانسور چك شود.

سرویس آسانسور فاطمی – سرویس آسانسور آرژانتین – سرویس آسانسور آذربایجان – سرویس آسانسور مرکز

اگر قطعه خرابی داشته باشد قطعه معیوب پیدا شده و تعویض یا تعمیرمی گردد. پس سرویس كردن اگر تقریبا هر ماه انجام شود از هزینه های اضافی بعدی جلوگیری می شود. پس صرفه نظر از اینكه نصب درست آسانسور اهمیت زیادی دارد، سرویس و تعمیر آن هم مهم است. پس حتما هر ماه جهت درخواست سرویسكار اقدام كنید.

[ چهارشنبه 17 شهريور 1400 ] [ 10:46 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعرفه سرویس آسانسور

 شما از تعرفه سرویس آسانسور چه می دانید؟ با توسعه اپارتمان نشینی و جایگزینی مجتمع های چند طبقه به جای خانه های حیاط دار، مردم برای رفتن به طبقات بالاتر ساختمان اسانسور را بر پله ها ترجیح می دهند. اما پرسشی كه مطرح می شود این بوده كه، ایا ساكنین طبقه همکف كه از اسانسور استفاده نمی كنند هم باید هزینه های سرویس و نگهداری آسانسور را بپردازند یا شامل ان ها نمی شود؟ در این نوشته به این ابهام مطابق با قانون پاسخ داده می شود.

ایا هزینه ماهانه تعمیر اسانسور شامل حال افرادی كه در طبقه همکف ساكن می باشند می شود؟

این سوال را به دو صورت می توان پاسخ داد: اگر هزینه های اسانسور در شارژ به صورت سرفصلی جدا اورده نشده باشد: مالک طبقه اول به هیچ عنوان نمی تواند از پرداخت هزینه های تعمیر اسانسور خودداری كند ولو اینكه از اسانسور استفاده نكند. 

[ سه شنبه 16 شهريور 1400 ] [ 11:51 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیرات آسانسور در تهران

 تعمیرات آسانسور در تهران يکی از مهم ترین خدمات آسانسور مانا است كه در نهایت سرعت و دقت انجام می گیرد، این گروه حرفه ای در تلاش است با ارائه بهترین خدمات رضایت شما عزیزان را به دست آورد. 

علت خراب شدن آسانسور چیست؟

پیش از پرداختن به هزینه های تعمیراتی كه آسانسور می تواند داشته باشد، به دلایل خراب شدن آسانسور می پردازیم كه علت خرابی را مشخص كنیم تا ببینیم این آسیب دیدگی از جانب مستاجر است یا به خاطر استهلاک و فرسایش طبیعی قطعات پیش آمده است.

عوامل زیادی در خرابی آسانسورها نقش دارند و باید به این نکته توجه داشت كه به خاطر وجود قطعات مختلف در آسانسور، عیب یابی از آن كار بسیار مشکل و پیچیده ای است. به این منظور لازم است كه تعمیركار علاوه بر شناخت قطعات، از تاثیر متقابل هر يک از قطعات آسانسور نسبت به يکدیگر، آگاهی كاملی داشته باشد.

خراب بودن درب و برد آسانسور تعمیرات آسانسور در تهران

بعضی وقت ها خرابی گیربکس علت تكان های شدید كابین آسانسور نیست بلكه علت آن می تواند خرابی در درب آسانسور یا برد آن باشد به این منظور تعمیر كار كه فرد متخصصی است باید تلاشی متفاوت را برای رفع آن منظور دارد چون ایرادات برد آسانسور اغلب به خاطر استهلاک بیش از حد آن بوده و ورود و خروج آمپر و ولتاژ نامناسب باعث ضعیف شدگی قطعات برد شده است كه برای پرهیز از چنین اتفاقی باید رسیدگی و بررسی مداوم برد به صورت ماهیانه انجام شود. تا به این ترتیب باعث افزایش طول عمر این قطعه شود و هزینه ای روی دست مستاجر یا صاحب خانه نگذارد.

ایجاد تكان های شدید در كابین آسانسور

گاهی به خاطر ایجاد مشکلاتی در قطعات داخلی آسانسور باعث می شود تا در كابین آسانسور تكان های شدیدی احساس شود و در ابتدا باید علت آنرا در گیربکس آسانسور جستجو كنید اگر این امر اثبات شود باید بدانیم برطرف كرد ن آن بسیار پیچیده است و نیازمند ورود فردی متخصص در این موضوع است. توجه داشته باشید كه در مواردی كه گیربکس آسانسور به هر نحوی مشکل داشته باشد باید سریعا و بدون فوت وقت اقدام كنید چون کم ترین بی توجهی در این امر مهم خطرناک بوده و ممكن است باعث سقوط آسانسور شود. تعمیرات آسانسور در تهران

استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت

بعضی از ساكنین ساختمان برای جابجایی و انتقال وسایل خود از آسانسور استفاده می كنند كه استفاده نادرست از این وسیله باعث ایجاد مشکلاتی در آن می شوند. به عنوان مثال استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت آسانسور یا در زمان اسباب کشی، ضعیف تر شدن موتور آسانسور را به همراه دارد. مسئول خراب شدن آسانسور در این حالت همان شخص خاطی چه مستاجر باشد یا صاحب خانه باید هزینه های تعمیراتی را پرداخت كند.

آتش سوزی در آسانسور

بعضی افراد به خاطر پایین آوردن هزینه های تعمیراتی آسانسور اقدام به استفاده از قطعات بی کیفیت می كنند. در صورت نصب قطعات بی کیفیت و غیر استاندارد در آسانسور باعث آتشسوزی می شود. البته این اتفاق گاهی به خاطر فرسودگی قطعات هم رخ می دهد. در صورت بروز چنین مشکلاتی با تعمیرات آسانسور در تهران تماس بگیرید.

گیر كردن آسانسور

بعضی اوقات به خاطر ایراد فنی كه در گیربکس ایجاد می شود یا اینكه سیم های فولادی نگهدارنده آسانسور جمع بشوند و در بعضی مواقع به خارج شدن كابین از ریل ارتباط دارد كه باعث گیر كردن آسانسور می شود.

[ دوشنبه 15 شهريور 1400 ] [ 10:40 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران

 در این مطلب در رابطه با خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران صحبت خواهیم كرد و موارد مختلفی را مورد عیب یابی و ارزیابی قرار خواهیم داد تا شما با عیب یابی آن ها در انتخاب شركت های ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور بهترین كیفیت خدمات را هم دریافت كنید. با آسانسور مانا همراه باشید.

آنچه به عنوان یك قانون پذیرفته شده در تمامی شركت های خدماتی آسانسور امروزه اجرا می گردد، صرف نظر از شهر و منطقه یكسان بوده و تابع قوانین خاص است كه از سوی تمامی این مراكز و تعمیركارانش لازم الاجرا است.

فرق نمی كند كجای ایران و خواهان چه خدماتی باشید؛ شركت های ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور باید بتوانند به طور ماهانه خدمات ارزنده ای را توسط سرویسكار آسانسوری كه مجاز و تحت نظر آن شركت معتبر فعالیت می كند و خدمات تعمیرات آسانسور را به تمامی متقاضیان خود ارائه دهد.

آسانسور همان قدر كه می تواند از جمله وسایل بسیار كاربردی محسوب شود به علت کارآیی خاص و محیط كاری خطرناك كه در قالب یك چاه طراحی شده است باید چنان پیشرفته و دارای نكات ایمنی ظریف باشد كه بتواند جان مسافران را تضمین كرده و آنها را تا حد امكان از انواع خطرات مصون بدارد، به همین دلیل واگذاری تعمیر و نگهداری آن توسط شركت های معتبری چون آسانسور مانا؛ ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران یكی از موارد ضروری است كه نباید كوچكترین احمال و كم كاری در مورد آن صورت گیرد.

 

[ شنبه 13 شهريور 1400 ] [ 12:47 ] [ الفباوب ]
[ ]

بازرسی آسانسور

 بازرسی آسانسور همیشه نقش مهمی داشته و سرویس و نگهداری آسانسور توانست به واسطه جلوگیری از مشکلات به یک امر مهم تبدیل شود. در گذشته و سالهای قبل از آنکه سندیکای صنعت آسانسور شکل بگیرد، کنترل نهایی آسانسور ها توسط افراد با تجربه و متخصص شرکتهای فروشنده انجام می شد.

 
با این که این سیستم خالی از اشکال نبود، اما به هرحال نشان از نظارت در نصب و بهره برداری آسانسور داشت و هر چه تشکیلات شرکت فروشنده منسجم تر و قوی تر بود این نظارت دقیق تر انجام می شد.
 
تا زمانیکه معایب برطرف نمی شد، آسانسور را تحویل کارفرما یا مصرف کننده نمی دادند، ضمن اینکه پس از تحویل آسانسور شرکت نصاب حداقل مدت یکسال مسئولیت سرویس و نگهداری آسانسور را به عهده داشت و چنانچه پس از تحویل آسانسور مشکلاتی پیش می آمد، گروه بازرسی آسانسور موظف به برطرف کردن آن بود.
 
در این دوره بعضی از شرکتها به دلایل مختلف با کارفرما در رابطه با خرابی آسانسور و مشکلات آن دچار اختلاف می شدند، که به علت عدم وجود سازمان نظارتی و پاسخگویی، داستانهای زیادی اتفاق می افتاد، اما بعد از تاسیس سندیکا و هماهنگی بین ارگان های ذیربط و سازمان استاندارد، کم کم مشکلات بین کارفرما و شرکتهای فروشنده کم شد و نظمی به وجود آمد، پس از نصب و راه اندازی آسانسور، زمانی که باید دوره بهره وری از آن آغاز شود، حتما” باید گواهی تائیدیه نصب آسانسور و بهره برداری از آن توسط شرکتهای بازرسی آسانسور صادر و اخذ گردد.
 
در اینجا ذکر یک نکته خالی از لطف نیست، که در مراحل بازرسی آسانسور همه از یک رویه واحد استفاده نمی کنند و در بخشی از قسمتهای بازرسی آسانسور سلیقه ای عمل می شود.
 
بعضی از مشکلات آسانسور بسیار رایج می باشند و تقریبا برای همه آسانسورها ایجاد می شوند. مثلا امکان دارد شما هم با توقف های ناگهانی آسانسور مواجه شده باشید. این توقف ها معمولا به دلیل خطاهای الکتریکی رخ می دهند و برطرف کردن آن ها کار دشواری نیست.
 
گاهی هم چشمی آسانسور دچار نقص می شود که این مورد بیشتر در آسانسورهایی با سیستم قدیمی قابل مشاهده است. افزایش زمان انتظار، روشن نشدن موتور، سروصدای زیاد آن، باز نشدن درب بیرونی، از کار افتادن سیستم تهویه و بسیاری دیگر از موارد مشابه، از جمله رایج ترین مشکلاتی می باشند که برای آسانسورها به وجود می آیند.
[ چهارشنبه 10 شهريور 1400 ] [ 12:03 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر آسانسور در جنوب تهران

 

تعمیر آسانسور در جنوب تهران تخصص ماست. امروزه بیشتر ساختمان های مسكونی و اداری دارای آسانسور است و تعمیر آسانسور و نگهداری از آن ها بسیار حائز اهمیت است. اختلال های آسانسور گاهی اوقات بیشتر از حد انتظار می گردد و هزینه های زیادی را به اهالی ساختمان تحمیل می كند.

شاید پیش آمده باشد كه وقتی به منزل یا محل كار خود می رسید و قصد استفاده از آسانسور را دارید متوجه خراب بودن آن می شوید و مجبور هستید تا طبقات را با پله طی كنید كه این امر جهت طبقات مرتفع واقعا خسته كننده است. بسیاری از شهروندان تهران جهت تعمیر آسانسور آپارتمان خود با ایرادات زیادی مواجه می باشند.

از جمله این ایرادات پیدا كردن تعمیركار با تجربه و کارشناس است كه به راحتی نمی توان مجموعه کارشناس و متعهد در این زمینه پیدا كرد. از سوی دیگر هزینه های تعمیر آسانسور بسیار متغیر است.

شما می توانید در صورت بروز هر مشکلی در آسانسور خود با ما تماس بگیرید تا تیم حرفه ای خود را برای تعمیرات به محل موردنظر اعزام کنیم.

سرویس و تعمیر آسانسور
خراب شدن آسانسور

تعمیر آسانسور افسریه – تعمیر آسانسور خانی آباد نو

وقتی دستگاه شما دچار ایراد گردد و یا نیاز به بررسی دقیق داشته باشد، کارشناسان ما پس از ثبت درخواست، با فاصله زمانی كمتر از یك ساعت در موقعیت مكانی شما حاضر می شوند و خدمات خود را با بهترین كیفیت ارائه می دهند. آسانسور مانا تلاش می كند با در نظر گرفتن همه جوانب و همچنین كوتاه كردن مدت زمان رفع ایراد، حافظ و اعتماد مشتریان را جلب کند.

تعمیر آسانسور نازی آباد – تعمیر آسانسور نعمت آباد

از مهمترین نیازهای ساختمان های دارای آسانسور، داشتن تیم فنی و کارشناس آسانسور بوده كه به سرعت در محل برای ارائه خدمات حاضر شوند. آسانسور مانا پس از درخواست شما در كمتر از یك ساعت در محل ساختمان شما حاضر می گردد و برای تعمیر و رفع نقض آسانسور، نگهداری و سرویس دوره ای، بازسازی و تزئین كابین مدیران ساختمان را همراهی می كند.

تعمیر آسانسور یاخچی آباد – تعمیر آسانسور امیربهادر

مدیران ساختمان، مراكز اداری و تجاری با سرویس به موقع و منظم آسانسور می توانند به مزایا زیر دست پیدا كنند:

  • تضمین ایمنی با تعمیر آسانسور در جنوب تهران
  • كاهش امكان اختلال، نقص فنی و تعمیر آسانسور
  • افزایش محسوس طول عمر آسانسور
  • اطمینان خاطر بیشتر مشتریان نسبت به کارآیی و سلامت آسانسورها

تعمیر آسانسور آذری – تعمیر آسانسور اتابک

تعمیر آسانسور در جنوب تهران نیاز به استفاده از تجهیزاتی مانند فشارسنج، مولتی متر، آمپرمتر و سایر تجهیزات تخصصی دارد كه توسط نیروهای فنی به كار می رود. فرد کارشناس باید سیم كشی برق، جعبه های كنترل و مدارهای الكتریكی را با این دستگاه ها آزمایش كرده و یافته های خود را در یك لیست ثبت کند. آسانسور باید از نظر سرعت، تهویه و كاركرد صحیح مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر آسانسور خراسان – تعمیر آسانسور خزانه فلاح

اگر در آسانسور محبوس شدید هرگز نترسید، اول بر ترس خود غالب شوید و كنترل خود را به دست آورید، سپس دست به اقدامات زیر بزنید: زنگ خطر آسانسور را به صدا در آورید، اگر در كابین تلفن نصب است از آن یا از تلفن همراه خود جهت درخواست كمك استفاده نمایید، در غیر اینصورت با صدای بلند ولی خونسرد مكررا درخواست كمك كنید.

اگر هر مشکلی در عملکرد آسانسور خود مشاهده کردید با ما تماس بگیرید و از خدمات تعمیر آسانسور در جنوب تهران استفاده کنید.

تعمیر آسانسور خزانه بخارایی – تعمیر آسانسور شاپور

تعمیر دوره ای شامل تعمیری بوده كه آسانسور با یك مجموعه تعمیر قرارداد دارد و در صورت مشاهده هر ایرادی باید تعمیر توسط سرویسكاران مجموعه انجام گردد. آسانسورهای كه با هیچ مجموعه ای قرارداد ندارند معمولا انجام سرویس منظم و مرتبی ندارند و نیاز تعمیر موردی دارند. معمولا بیشتر مجموعه ها از پذیرفتن از پذیرفتن تعمیر موردی معذور می باشند چون در تعمیر موردی نیاز به خدمات بیشتری است. اما شما می توانید برای رفع هر مشکلی در آسانسور خود با ما تماس بگیرید.

تعمیر آسانسور مولوی – تعمیر آسانسور یافت آباد – تعمیر آسانسور در جنوب تهران

همانطور كه می دانید بعضی قطعات آسانسور مصرفی بوده و دارای عمر مفید مشخصی هستند. اختلال یك قطعه كاربردی می تواند باعث اختلال در کارآیی كلی سیستم شود. تعویض به موقع و شناخت این قطعات باعث میگردد كه قبل از به وجود آمدن اختلال آسانسور آن رابرطرف كرد و از هزینه های اضافی بابت قطعات مرتبط با آن جلوگیری به عمل آورد. پس فرسودگی عاملی جهت اختلال آسانسور و تعمیر به موقع آسانسور عاملی جهت كاهش هزینه ها در آسانسور است.

تعمیر آسانسور دروازه غار – تعمیر آسانسور جوادیه

قطعات آسانسور بسیار گسترده و پیچیده است. به صورتی که در بعضی ساختمان هایی كه دارای تعداد توقف بالایی بوده و مخصوصا در واحدهای اداری پر ترافیك، با یكبار سرویس ماهانه ایرادات آسانسور شناسایی نمی گردد و به سطح كیفی ایده آل نخواهد رسید. در این گونه موارد دو بار سرویس در ماه توصیه می شود تا اختلال های آسانسور به موقع شناسایی و رفع نقص شود.

تعمیر آسانسور یافت آباد – تعمیر آسانسور منیریه

بسیاری از مدیران ساختمان با مجموعه ­های آسانسوری معتبر قراردادی تحت عنوان قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور منعقد می­ كنند. به باعث این قرارداد، سرویسكار آسانسور به شکل دوره ­ای آسانسور را عیب یابی و هر اختلال را شناسایی و آن را برطرف می­ كند. با این كار، هزینه تعمیر آسانسور به میزان چشمگیری كاهش می ­یابد. همچنین هر زمان كه ایرادی جهت آسانسور بوجود بیاید، سرویسكار تعمیر آسانسور در جنوب تهران سریعا نسبت به رفع نقص اقدام خواهد كرد.

تعمیر آسانسور امیریه – تعمیر آسانسور شوش

تعمیر آسانسور موضوعی بوده كه به اندازه نصب و راه اندازی این دستگاه می تواند جهت هر كارفرما و مهندسان اهمیت زیادی داشته باشد. اما موضوعی كه در اینجا واقعاً مهم به نظر می رسد حرفه ای و كاركشته بودن تعمیركار آسانسور است. كسی كه بتواند كار سرویس و نگهداری آسانسور را به بهترین شكل ممكن انجام دهد و به انجام اورهال آسانسور كاملاً  واقف باشد.

تعمیر آسانسور بازار تهران – تعمیر آسانسور شهرری – تعمیر آسانسور در جنوب تهران

با توجه به این كه همه مهندسان و صاحبان پروژه در مواقع لازم نیاز به كمك گرفتن از تعمیركار آسانسور كارگاهی آن هم تعمیركاری حرفه ای دارند در نتیجه كسب اطلاعاتی در رابطه با بهترین کنندگی فعال در رابطه با تعمیر آسانسور كارگاهی و همین طور اورهال آسانسور كارگاهی هم جهت آن ها الزامی و مهم به نظر می رسد. خدمات آسانسور مانا می تواند بهترین تعمیركار آسانسور كارگاهی را به محل اعزام و كار را به بهترین شكل ممكن جهت مشتری انجام دهد.

تعمیر آسانسور کوی سیزده آبان – تعمیر آسانسور دولت آباد

همانطور كه می دانید، گاهی در زمان تعمیر آسانسور در جنوب تهران تنها با سرویس و تعمیر یكی از قطعات معیوب و آسیب دیده می توان دوباره آسانسور را به كار انداخت و از آن استفاده كرد. ولی در بعضی از اوقات فرد تعمیركار بالاجبار باید قطعه را عوض كند. به عنوان نمونه، قطر رولیك های تعبیه شده در آسانسورهای پس از مدتی استفاده كم می گردد.

یك یا دو بار می توان با تنظیم آن ها به برطرف شدن ایراد كمك كرد. ولی پس از چند بار انجام این كار رولیك ها نیاز به تعویض پیدا می كنند. در این اوقات، توصیه اكید ما استفاده از قطعاتی استاندارد، فابریك و باكیفیت است.

تعمیر آسانسور رسالت – تعمیر آسانسور کیان شهر

سرویس و نگهداری آسانسور را از لحاظ توجیه پذیری اقتصادی هم می توان بررسی کرد. به طور كلی بدیهی است اگر قطعه یا قطعاتی در شرف اختلال یا آستانه فرسودگی قرار بگیرند در صورتیكه به موقع تعویض یا تعمیر نگردند احتمالا باعث اختلال در کارآیی قطعات دیگر هم خواهند بود، و یا امکان دارد اختلال آنها صدمات جبران ناپذیری به كل سیستم وارد کند. حتی وقوع خطرات جانی در بدترین حالت امکان دارد.

[ سه شنبه 9 شهريور 1400 ] [ 17:33 ] [ الفباوب ]
[ ]
صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد