بررسی انواع موتور آسانسور

 در این مقاله می خواهیم به بررسی انواع موتور آسانسور بپردازیم. موتورهای آسانسور مهم ترین اجزای آن هستند و شما می توانید برای تعمیر و سرویس موتور آسانسور با ما در ارتباط باشید. برای تعمیر موتور آسانسور – تعویض موتور آسانسور و یا … می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

 

آسانسور مانا یکی از بهترین شرکت های خدمات رسانی در زمینه سرویس و تعمیرات آسانسور است و شما می توانید در زمینه نصب، تعمیر، سرویس و نگه داری های مربوط به این دستگاه جادویی روی ما حساب کنید. تمام تلاش ما ارائه خدمات عالی با بهترین قیمت بوده و در تلاشیم نظر شما را در زمینه اعتماد و رضایت به دست آوریم.

 

 

 

[ دوشنبه 8 شهريور 1400 ] [ 17:06 ] [ الفباوب ]
[ ]

سرویس ماهیانه آسانسور

 

 

با برنامه ریزی برای سرویس و نگهداری منظم با يک شرکت تعمیرات آسانسور مثل شرکت ساختمانی آسانسور مانا، شما قبل از بروز اشکالات احتمالی به جای انتظار برای اقدام تا وقتی اشکالی پیش بیاید، در بالای اشکالات احتمالی باقی می مانید.

 

سرویس و نگهداری آسانسور عملكرد آسانسور را بهبود می بخشد و باعث سهولت استفاده کاربران گردد. بدون انجام خدمات سرویس و نگهداری مناسب، شما امکان دارد با اشکالات احتمالیآسانسور مسکونی خود روبرو شوید كه منجر به هزینه های تعمیر و سرویس بسياری می گردد. هرچه مدت آن را به تعویق بیاندازید، به احتمال زیاد آسانسور شما به تعمیر بیشتری نیاز خواهد داشت.

سرویس ماهیانه آسانسور حرفه ای، مطمئن و سریع!

وقتی صحبت از سرویس ماهیانه آسانسور قابل اطمینان می گردد، موارد بسياری وجود دارد كه باید جستجو كنید – مواردی كه فرد معمولی احتمالا از دست می دهد، به همین علت سرویس و نگهداری حرفه ای آسانسور ضروری است.

مواردی مثل بازرسی، آزمایش ایمنی، تعمیر مجاز کارخانه و سرویس و نگهداری معمول همه موارد اصلی نگهداری آسانسور مسکونی است. وقتی افراد حرفه ای می آیند تا به آسانسور شما نگاه كنند، موارد مختلفی وجود دارد كه آن ها در اطراف ماشین آسانسور، گودال و ماشین آلات آسانسور بررسی می كنند تا مطمئن شوند همه چیز آنطور كه باید عمل می كنند.

در اتاق ماشین متخصصان سیم کشی برق شما را بررسی می كنند، روغن را بررسی می كنند تا مطمئن شوید همه چیز به خوبی روغنکاری شده است و مطمئن می شوند راهی برای ورود به اتاق ماشین وجود دارد كه مطابق با استانداردهای کد است.

در داخل کابین آسانسور، سرویسکار آسانسور اطمینان حاصل می كند كه درها می توانند به درستی باز و بسته شوند، سقف، نرده ها و دیوارها را برای مشاهده هر آسیب دیدگی بررسی می كند، چراغ هایی را كه امکان دارد سوخته باشند تعویض كرده و تلفن اضطراری را بررسی می كند.

سرویسکار پانل و میزان پاکسازی درب را بررسی كرده و هر چراغ سوخته را تعویض می كند. او قاب کابین، سیستم ریلی، کابل ها را برای هر نشانه ای از سایش، دروازه ها، تمام مدارهای ایمنی را بررسی می كنند و سیستم را بررسی كرده تا مطمئن شود در بهترین شرایط قرار دارد. سرویس ماهیانه آسانسور 

آیا عدم سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور باعث خراب شدن آسانسور می گردد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله؛ گاهی نقص در يک قسمت کوچک از آسانسور، كه با صرف وقت و هزینه بسيار کم قابل حل است، باعث ایجاد مشکل در يکی از قسمت های اساسی آسانسور می گردد و احتمال دارد باعث ناهنجاری هایی در ساختمان ایجاد كند و هزینه حل خراب شدن آسانسور را چند برابر می كند و احتمال دارد خسارت ها مالی و جانی هم به بار آورد.

سرویس ماهانه آسانسور باعث افزایش امنیت آسانسور محل سکونت یا محل کار شما می گردد.

يک قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور با کیفیت باید با توجه به برنامه كنترل نگهداری طراحی گردد. همینطور باید اطمینان حاصل گردد كه آسانسورهای شما:

 • ساکنین را ایمن نگه دارید.
 • با کدهای قابل اجرا مطابقت داشته باشید.
 • از تعمیر پرهزینه و تعویض قطعات خودداری كنید.
 • بازرسی های مورد نیاز را پشت سر بگذارید.

چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور 

تعمیرات آسانسور به صرفه تر است یا سرویس و نگهداری آن ؟

بعضی از افراد گمان می كنند كه هر موقع آسانسور به تعمیر نیاز داشت همان موقع بهتر است تا تعمیر گردد چون گمان این افراد این است كه سرویس و نگهداری آسانسور يک هزینه اضافی است. سرویس ماهیانه آسانسور خیلی به صرفه تر است و باعث می گردد از بروز آسیب های جدی پیشگیری كند و هزینه های مالی ان را کاهش دهد.

مشکل در يک بخش آسانسور چه مشکلاتی به دیگر بخش ها وارد می كند ؟

همانطور كه قبلا هم به آن اشاره كردیم مشکل در يک بخش باعث می گردد به دیگر بخش ها هم آسیب برسد علت آن هم این است كه دیگر سیستم آن هماهنگی سابق خود را از دست می دهد و به بخش های مختلف آن فشار بیش از حد وارد می گردد. سرویس ماهیانه آسانسور 

برای مثال دقت داشته باشید در صورتی كه سیم های آسانسور و یا سیم بکسل دچار آسیب شده باشد، همین مورد می تواند باعث آسیب به فلک های کششی آسانسور گردد، درنهایت هم امکان پارگی سیم بکسل و سقوط آسانسور هم وجود دارد و صدمات مالی و جانی بسياری را به فرد وارد می كند.

مشکل قطعات آسانسور ناشی از عدم سرویس و نگهداری مرتب آسانسور

آیا نبودِ سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور باعث خراب شدن آسانسور می گردد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله؛ گاهی نقص در يک قسمت کوچک از آسانسور، كه با صرف وقت و هزینه بسيار کم قابل حل است، باعث ایجاد مشکل در يکی از قسمت های اساسی آسانسور می گردد و هزینه تعمیرات آسانسور را چند برابر می كند.

عدم سرویس و نگهداری آسانسور به صورت دوره ای و منظم باعث مشکل قطعات اساسی آسانسور می گردد. معمولاْ هزینه ای كه برای تعمیر و جایگزینی این قطعات وجود دارد، بیش از هزینه سرویس ماهیانه است.

عواقب نادیده گرفتن اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور

 • مشکل در «رزیستور»های تابلو فرمان باعث مشکل «درایو» تابلو فرمان می گردد؛ «درایو» يکی از گران قیمت ترین قطعات آسانسور است؛ (حدود 7-8 میلیون تومان). این در حالی است كه اگر در سرویس ماهیانه آسانسور مشکل رزیستور تشخیص داده گردد، هزینة تعویض «رزیستور» حدود 300 -400 هزار تومان است.
 • عیب یابی نكردن «سیم بکسل» باعث می گردد كه افراد متوجه خوردگی «سیم بکسل» نشوند؛ خوردگی «سیم بکسل» باعث لیز خوردن «سیم بکسل» و در نهایت سقوط آسانسور می گردد.
 • تنظیم نبودن «فنر گاورنر» كه تنها با يک بازرسی و تنظیم مجدد قابل حل است، باعث «پاراشوت» كردن آسانسور و از بین رفتن «ریل»های آسانسور می گردد.
 • کم شدن روغن «موتور گیریبکس» كه تنها با اضافه كردن روغن در سرویس ماهیانه می توان آن را برطرف كرد، باعث خرد شدن کل «موتور گیریبکس» و از از بین رفتن آن می گردد. هزینه روغن موتور گیربکس کجا هزینه موتور گیربکس کجا!
 • کثیف بودن و یا وجود گرد و غبار بر روی «لقمه های پاراشوت»-كه تنها با تمیز كردن لقمه ها به صورت منظم در هر بازدید سرویس و نگهداری انجام می گردد- باعث «پاراشوت» كردن آسانسور و از بین رفتن «ریل»های آسانسور می گردد.

سرویس ماهیانه آسانسور

[ يکشنبه 7 شهريور 1400 ] [ 10:21 ] [ الفباوب ]
[ ]

مرکز سرویس آسانسور

 سرویس و نگهداری آسانسور به شدت اهمیت دارد چون جلوگیری می کند از هزینه های سنگینی كه در اثر نداشتن سرویسكار به وجود می آید. سرویس آسانسور دارای اهمیت فراوانی است و اهمیت سرویس دوره ای برکسی پوشیده نیست.

باید به این نکته توجه کرد همه سیستم ها نياز به سرویس شدن دارند و در صورتی كه سرویس کردن يا بازبینی به صورت دوره ای انجام نشود.باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد. چراكه مكانیزم آسانسور به هم مرتبط است و در صورت نقص در يک قسمت، سایر بخش ها نیز به مرور زمان دچار آسیب جدی خواهد شد.

باید دانست بدون در نظر گرفتن نوع و گروه ساخت آسانسور باید سرویس ماهی يک بار انجام گیرد و این بازرسی و سرویس توسط مرکز سرویس آسانسور پشتیبانی شود.چرا كه آسانسور دارای قطعات متعددی بوده و تامین کردن قطعه از عهده يک شخص خارج است.اما مرکز سرویس آسانسور ارائه دهنده خدمات آسانسور به راحتی می تواند انواع قطعات آسانسور را تامین کند و در سرویس و نگهداری آسانسور مورد استفاده قرار دهد.

سرویس و نگهداری آسانسور مرکز سرویس آسانسور مانا با مجوزهای رسمی فعالیت، به عنوان مرکز سرویس آسانسور سریعترین خدمات را در همه ايام سال و بدون تعطیلی به كاربران عزیز ارائه میدهیم تا با پشتیبانی قدرتمند به مزايای زیر در برای اطمینان خاطر در بهره وری هر چه بهتر بدست آورید.

اقدامات سرویس و نگهداری آسانسور

 • آچار کشی و روغنكاری و چک کردن قطعات، موتور گیربکس، سیم بکسل و كابل های آسانسور در هر بازدید.
 • انجام و اجرای يک سرویس اصولی و اطمینان از عملکرد قطعات و صحت بکسل و اتصالات در ابتدای عقد قرارداد.
 • آسانسور در هر بازدید به صورت ماهيانه مطابق چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور مورد بررسی قرار می گیرد.
 • بررسی دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسورها و حل نواقص آن در سریعترین زمان ممکن.

از مزايای سرویس دوره ای آسانسور می توان به امنیت بیشتر آسانسور اشاره کرد:

همان طور كه اشاره شد، استفاده نکردن از خدمات سرویس آسانسور در ظاهر كار، باعث صرفه جویی در هزینه های ماهانه ساختمان می گردد.

اما شما باید بدانید كه در صورتی كه آسانسور شما خراب گردد و نياز به تعمیر آسانسور داشته باشد، به خاطر خرابی های پی درپی، باید هزینه ای بیشتر از يک ماه سرویس و نگهداری آسانسور را برای مشکل يابی به سرویسكار بدهید. مرکز سرویس آسانسور

چرا كه امكان خرابی های ناگهانی و طولانی مدت آسانسور وجود خواهد داشت. قطعا هیچ کسی دوست ندارد كه يک روز غافلگیر گردد و در آسانسور گیر بیفتد!

سرویس ماهيانه آسانسور يک هزینه اضافی برای منزل سکونت يا كار شما نیست بلكه باعث افزایش امنیت آن می گردد.

مطلب کامل: مرکز سرویس آسانسور

 

[ شنبه 6 شهريور 1400 ] [ 12:07 ] [ الفباوب ]
[ ]

سرویس و نگهداری آسانسور ارزان در تهران

 امروزه بیشتر ساختمان های مسكونی و اداری دارای آسانسور می باشند. آسانسور به علت اینكه مستقیما با جان انسان در ارتباط است، ایمنی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

آسانسور برای اینكه بتواند در طول زمان عمر خود به خوبی عمل كند و كارایی خوبی داشته باشد و كمتر دچار مشكل شود،نیازمند سرویس،نگهداری و بازبینی دوره ای است. اهمیت سرویس و نگهداری از آسانسور كمتر از نصب آسانسور نیست.

قطعات آسانسور، باید به صورت منظم و دوره ای مورد عیب یابی و بازبینی قرار بگیرند و در صورت فرسودگی و وجود عیب درآنها به موقع تعویض و یا تعمیر شوند. وگرنه قطعات خراب یا فرسوده ممكن است موجب مشكل دیگر قطعات آسانسور شده و در عملكرد آسانسور مشكل ایجاد كنند كه حتی ممكن است خطراتی را برای جان انسان به همراه داشته باشد.

به طور كلی می توان گفت با انجام اقدامات مراقبتی از آسانسور، طول عمر مفید آن افزایش پیدا می کند و همینطور در هزینه ها هم به طرز چشمگیری صرفه جویی می شود. یكی از اقداماتی كه شركت های نگهداری آسانسور به صورت ماهیانه انجام می دهند، روغنكاری منظم قطعات آسانسور،بویژه سیم بكسل و ریل هاست.

سیم بكسل های آسانسور برای اینكه كمتر دچار ساییدگی و خوردگی و زنگ زدگی شوند، باید روانكاری شوند. البته روغنكاری سیم بكسل آسانسور،باید توسط افراد حرفه ای و متخصص اینكار انجام شود. چون اگر روغنكاری به صورت اصولی و طبق قوانین خاص انجام نشود نه تنها مفید نیست، بلكه ضررهایی را به همراه خواهد داشت.

در سرویس و نگهداری آسانسور ارزان سیم بكسل از نظر ظاهری باید به طور كامل مورد عیب یابی قرار بگیرد و در صورت مشاهده پارگی، فرسودگی و فرسایش رشته های سیم بكسل، بلافاصله تعویض شود.

در بازدید ماهیانه علاوه بر روغنكاری قطعات و بازبینی سیم بكسل اقدامات دیگری هم انجام میشود كه از مهمترین آنها میتوان به  آچاركشی كامل قطعات سیستم آسانسور و كنترل موتور گیربكس اشاره نمود.

 

سرویس و نگهداری آسانسور ارزان در تهران

[ سه شنبه 2 شهريور 1400 ] [ 16:11 ] [ الفباوب ]
[ ]

علل لرزش کابین آسانسور

 علل لرزش کابین آسانسور می تواند چند مورد باشد، از مهمترین علل لرزش كابین آسانسور می توان به نصب آسانسور نادرست در قسمت ریل اشاره داشت. البته سایز ریل آسانسور در این لرزش بی تاثیر نیست .برای كم كردن لرزش كابین آسانسور می توان از ریل هایی با سایز بزرگ استفاده كرد. استفاده از ریل با سایز بزرگ تر مشكلات احتمالی آینده را كم می كند.

اگر ریل ها با دقت نصب نشوند احتمال دارد فاصله هایی كه در بین ریلها ایجاد می شوند با هم اختلاف داشته باشند. اگر این فاصله زیاد باشد در قسمتهایی كه فاصله ریل ها بیشتر است در آن نقاط لقی كابین خواهیم داشت.البته اگر فاصله بین كابین ها كمتر از حد مجاز باشد مشكلات دیگری به وجود می اید.

از دیگر علت لرزش كابین آسانسور می توان به مشكل در نصب آسانسور ویا نحوه طراحی كابین آسانسور اشاره كرد. در بعضی از آسانسورها اندازه ضخامت بدنه كابین آسانسور و نحوه طراحی آن لرزش را به داخل كابین آسانسور انتقال می دهد. برای رفع این علت لرزش كابین آسانسور باید قبل از ساخت كابین آسانسور نرم افزارهای شبیه سازی كابین را به كار برد.

همچنین تعیین دقیق ابعاد و سایز ورق های فلزی مورد استفاده وتحلیل دقیق لرزش در سرعتهای مختلف انجام شود. از موردهای دیگر علت لرزش كابین آسانسورمی توان به لق بودن كابین اشاره كرد. در بعضی مواقع كفشك ریل كابین نسبت به خود ریل فاصله ای بیش از فاصله استاندارد دارد. این امر موجب می شود كه كابین به صورت افقی حركت های ریزی به طرفین داشته باشد. كه این مورد به عنوان لقی كابین آسانسور شناخته می شود. برای رفع این علت لرزش كابین آسانسور باید تست لقی كابین پیش از نصب وراه اندازی آسانسور انجام گیرد.

 

علل لرزش کابین آسانسور

[ دوشنبه 1 شهريور 1400 ] [ 12:17 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر آسانسور منطقه بیست و دو – 22

 یکی از بهترین شرکت هایی كه طی سالیان اخیر تاکنون فعالیت های بسیار بزرگ و بسیار مهمی در حوزه تعمیر آسانسور انجام داده است و تاکنون نمونه کارهای بسیار زیاد و رازی داشته شرکت آسانسور مانا است.

در آسانسور برخی خرابی ها مثل عملکرد کند آسانسور واضح و مشخص است. در صورتی كه برخی مسائل قابل تشخیص نیست. توانایی تشخیص در تعمیر آسانسور برای هر کارشناس و تعمیرکار در آسانسور بسیار مهم و حیاتی است.

توانایی تشخیص خود ۵۰ درصد کار بوده و ۵۰ درصد مابقی رفع نقص به موقع آن است این امر مستلزم سال ها تجربه عملیاتی در زمینه آسانسور است. باید دانست هر تعمیرکار آسانسوری قابل اتکا نیست.

اما شرکت تعمیر آسانسور تهران چه خصوصیاتی باید داشته باشد و چرا باید تعمیر آسانسور تهران را رهگیری کند باید به این نکته توجه کرد که داشتن نیروی متخصص و کارامد از الزامات هر شرکت ارائه دهنده خدمات آسانسور است.

چرا كه نیروی متخصص با انواع آسانسورهای مختلف آشناست و به خوبی می تواند آن ها را تعمیر دهی و تعمیر کند. البته این امر با یک پشتیبانی دقیق توسر شرکت ارائه دهنده خدمات آسانسور تکمیل می شود. باید دانست شرکتی كه سال های طولانی در زمینه تولید و تعمیر و تعمیر آسانسور فعالیت می کند، عملکرد بهتری نسبت به یک شرکت تازه کار از خود نشان می دهد. چرا كه تجربه در عملیات تعمیر آسانسور نقش اساسی ایفا می کند.

تجربه باعث می شود در زمان خرابی آسانسور، تشخیص به موقع صورت گیرد و وقتی این امر تحقق پیدا کند. از بسیاری از مشکلات بی مورد در آسانسور جلوگیری می شود.

تعمیر آسانسور منطقه بیست و دو

[ شنبه 30 مرداد 1400 ] [ 16:02 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر آسانسور منطقه نه – 9

 تعمیر آسانسور منطقه نه تهران یکی از خدماتی است که آسانسور مانا به بهترین شکل آن را ارائه می کند. آسانسور مانا با تعمیر ونگهداری منظم طبق اصول پذیرفته شده در آسانسور، گروه خدمات آسانسور از صفرتاصد را به انجام می رساند.

این گروه تعمیر از آسانسور های خاص و ویژه، هیدرولیک، گیرلس وسایر موارد علاوه بر انجام خدمات در فروش قطعات آسانسور با نازل ترین قیمت هم اقدامات گسترده ای را انجام داده است.

 

در هر ساختمان امکان دارد آسانسور به یکی از سه علت از کار بیفتد :

۱- کاهش ولتاژ برق یا قطع شدن برق

امکان دارد در یک آسانسور معمولا در فصل تابستان به خاطر استفاده بیش از حد افراد ساختمان از وسایل برقی پرمصرف مثل کولرهای گازی و … افت فشار رخ دهد. یا این كه برق از سوی اداره برق قطع شود.

در این صورت آسانسور متوقف شود و اگر فردی در درون آسانسور باشد در داخل کابین حبس شود. البته با توجه به استفاده از سیستم نجات اضطراری در آسانسور مسئله حبس شدن افراد در آسانسور تا حدودی برطرف شده است.

۲- نادیده گرفتن ظرفیت آسانسور و استفاده نابجا از آسانسور تعمیر آسانسور منطقه نه

متاسفانه هنوز هم در کشور ما فرهنگ استفاده از آسانسور به طور کامل رعایت نمی شود. برخی از افراد آسانسور مسافربر را با آسانسور باربر اشتباه می گیرند و از آن به طور صحیح استفاده نمی کنند.

دستکاری در سیستم های مکانیکی یا الکتریکی آسانسور، سوارشدن بیش از ظرفیت، باز کردن به زور درب کابین وقتی هنوز آسانسور کاملا متوقف نشده است و سایر موارد از جمله اقداماتی است كه باعث خرابی آسانسور و نیاز داشتن به تعمیر آن می شود.

شاید اولین و مهمترین مورد در تعمیر و نگهداری آسانسور هزینه آن باشد. بدون شک اکثر ساختمان ها به ویژه در غرب تهران دارای آسانسور هستند و هر ماه نیاز به بررسی و سرویس آسانسور دارند, این کار بر عهده مدیر ساختمان است. مدیر ساختمانی به دلایل خاص می خواهد هزینه های نگهداری و سرویس آسانسور را کاهش دهد تا اعتراضی از طرف ساکنین ساختمان نبیند.

تعمیر آسانسور منطقه نه

[ سه شنبه 26 مرداد 1400 ] [ 14:28 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر آسانسور منطقه هفده – 17

 تعمیر آسانسور منطقه هفده تهران تخصص ماست! هم اکنون شرکت های بسیار زیادی در حوزه تعمیر آسانسور در استان تهران در حال فعالیت می باشند كه بسیاری از این شرکت ها تازه تاسیس و تازه کار می باشند و از همه مهمتر نیروی فنی كه در این شرکت ها کار می کنند بسیار مبتدی و در حال تجربه می باشند.

آسانسور مانا خدمات بسیار کامل و جامعی در زمینه تعمیرات آسانسور ارائه می کند و می تواند به شما کمک کند در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید. ما در تلاشیم با ارائه هزینه های رقابتی اعتماد شما را جلب کنیم و با روش های روز جهانی تعمیرات را ارائه دهیم.

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه هفده

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

بسیاری از شرکت هایی كه با تعمیر آسانسور قرارداد می کنند از خدمات شرکت های تازه تاسیس اصلا رضایت ندارند بلكه بسیار ناراضی بوده و همیشه گله و شکایت دارند.

تعمیر آسانسور منطقه هفده – تعمیر آسانسور منطقه 17

آسانسور وسیله ای است با قطعات مکانیکی و الکترونیکی متعدد كه هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان خود را به خطر بیندازد.

آسانسور برای کارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود نیاز به یک تیم تعمیر دهنده متخصص دارد كه با تعمیر دوره ای (ماهانه ) طبق چک لیست خود آن را در حالت ایمن نگاه دارند. تمرکز این شرکت بر ارتقاء روز افزون کیفیت تعمیر و همچنین کاهش تعرفه های این نوع خدمات است.

آسانسور باید مجهز به سیستم اعلام ظرفیت مجاز باشد ولی رعایت ظرفیت آسانسور توسط مصرف کنندگان در اولویت قرار دارد هرگز در هنگام وارد شدن به کابین آسانسور در حال گفتگو به صورت عقب یا از پهلو اقدام نکنید، همیشه در زمان ورود به کابین آسانسور از وجود کابین در مقابل خود مطمئن شوید و رو به کابین وارد شوید.

تعمیر آسانسور منطقه هفده

[ شنبه 23 مرداد 1400 ] [ 14:04 ] [ الفباوب ]
[ ]

سرویس و تعمیرات آسانسور

 سرویس و سرویس و تعمیرات آسانسور يکی از مهم ترین خدماتی بوده كه توسط آسانسور مانا با بهترین کیفیت ممكن ارائه می شود. شرکت آسانسور مانا متشکل از سرویسكاران مجرب و آموزش دیده بوده كه با تمام تجهیزات در تهران آمادگی ارائه خدمات سرویس آسانسور در اسرع وقت را دارد.

اين گروه می تواند به صورت شبانه روزی حتی در ايام تعطیل خدمات نگهداری و تعمیر آسانسور را انجام دهد. خراب شدن آسانسور و بررسی آسانسور در يک راستا و برای يافتن اشكالات رایج اين وسیله نقلیه در هنگام استفاده می باشند.

داشتن اطلاعات دقیق درباره عوامل خراب شدن آسانسور و بررسی به موقع آسانسور تا حد زيادی از مواجه افراد با اتفاقات و حوادث نا به هنگام در زمان استفاده از آسانسور را كاهش می دهد.

عدم سرویس دوره ای و به موقع تاثیر زيادی در خراب شدن آسانسور دارد. از جمله نشانه های خراب شدن آسانسور می توان به علت قطع شدن برق آسانسور، باز نشدن درب آن و همین طور صدای کوبیدن آسانسور در طبقات اشاره داشت.

بعضی از ما فكر می كنیم كه آسانسور مثل جاروبرقی می ماند و تا آه از بساطش بلند نشود نيازی به نگهداری و سرویس آسانسور نیست اما حقیقت ماجرا اين نیست.

به هر حال، در صورتی كه ساكنان و مدیر ساختمان شما هم توجیه نشده اند كه نياز به سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور است، باید از نشانه ها آگاه باشیم تا زمان بروز مشکل با شاهد آوردن اين نشانه ها، ساكنان را برای اقدام به سرویس آسانسور مجاب كنیم.

سرویس و تعمیرات آسانسور

[ چهارشنبه 20 مرداد 1400 ] [ 12:35 ] [ الفباوب ]
[ ]

تعمیر و نگهداری انواع آسانسور

 تعمیر و نگهداری انواع آسانسور یکی از مهم ترین نکات بعد از نصب کردن آسانسور است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

برای سرویس و تعمیرات آسانسور با ما تماس بگیرید: 02146130971

قاعده کلی كارآیی آسانسور مثل این است كه برای بالا کشیدن آب از چشمه استفاده می شود. فرق سیستم آسانسور با قرقره این است كه قرقره به صورت دستی اداره می شود، ولی آسانسور از سیستم های پیشرفته ای برای تحمل بار استفاده می کند.

در اصل آسانسور يک جعبه فلزی در ابعاد مختلف است كه به يک طناب فلزی بسيار سخت متصل شده، این طناب از چرخ قرقره آسانسور در بخش موتور عبور می کند. تعمیر و نگهداری انواع آسانسور را به ما بسپارید!

انواع آسانسور

دسته بندی انواع آسانسور جهت تعمیر آسانسور با توجه به مكانیسم، ارتفاع ساختمان و نوع ساختمان به شرح زیر است :

دسته بندی آسانسورها بر اساس مكانیسم

 1. آسانسور کششی
 2. آسانسور هیدروليکی
 3. آسانسور شیشه ای تعمیر و نگهداری انواع آسانسور
 4. آسانسور بالابرنده

دسته بندی آسانسورها بر اساس نوع ساختمان

 1. آسانسور مسکونی
 2. آسانسور کشاورزی
 3. آسانسور بیمارستان
 4. آسانسور صنعتی
 5. آسانسور مخصوص پارکینگ ها

دسته بندی بر اساس ارتفاع ساختمان

 1. ساختمان هایی با ارتفاع کم ( بین 1 الی 3 طبقه )
 2. ساختمان هایی با ارتفاع متوسط ( بین 4 الی 12 طبقه )
 3. ساختمان هایی با ارتفاع بلند ( بیشتر از 12 طبقه )

تعمیر و نگهداری آسانسور خود را به ما بسپارید، ما در این عرصه بهترین هستیم!

تعمیر و نگهداری آسانسور آسانسور بادی

آسانسور پنوماتيک را می توان با يک سیلندر خارجی بسيار شفاف طراحی كرد. كاركرد، نگهداری و نصب این دسته از آسانسورها در مقایسه با آسانسورهای سنتی بسيار ساده است. به خاطر طراحی مستحکم آن، قابل استفاده در منازل است. از مزايای اصلی استفاده از این آسانسورها می توان به طراحی محکم و روان، سرعت و انعطاف پذیری، كارآمد بودن انرژی و بسيار بی خطر بودن اشاره كرد.

 

تعمیر و نگهداری انواع آسانسور

[ يکشنبه 17 مرداد 1400 ] [ 11:15 ] [ الفباوب ]
[ ]