تعمیر آسانسور منطقه نه – 9

 تعمیر آسانسور منطقه نه تهران یکی از خدماتی است که آسانسور مانا به بهترین شکل آن را ارائه می کند. آسانسور مانا با تعمیر ونگهداری منظم طبق اصول پذیرفته شده در آسانسور، گروه خدمات آسانسور از صفرتاصد را به انجام می رساند.

این گروه تعمیر از آسانسور های خاص و ویژه، هیدرولیک، گیرلس وسایر موارد علاوه بر انجام خدمات در فروش قطعات آسانسور با نازل ترین قیمت هم اقدامات گسترده ای را انجام داده است.

 

در هر ساختمان امکان دارد آسانسور به یکی از سه علت از کار بیفتد :

۱- کاهش ولتاژ برق یا قطع شدن برق

امکان دارد در یک آسانسور معمولا در فصل تابستان به خاطر استفاده بیش از حد افراد ساختمان از وسایل برقی پرمصرف مثل کولرهای گازی و … افت فشار رخ دهد. یا این كه برق از سوی اداره برق قطع شود.

در این صورت آسانسور متوقف شود و اگر فردی در درون آسانسور باشد در داخل کابین حبس شود. البته با توجه به استفاده از سیستم نجات اضطراری در آسانسور مسئله حبس شدن افراد در آسانسور تا حدودی برطرف شده است.

۲- نادیده گرفتن ظرفیت آسانسور و استفاده نابجا از آسانسور تعمیر آسانسور منطقه نه

متاسفانه هنوز هم در کشور ما فرهنگ استفاده از آسانسور به طور کامل رعایت نمی شود. برخی از افراد آسانسور مسافربر را با آسانسور باربر اشتباه می گیرند و از آن به طور صحیح استفاده نمی کنند.

دستکاری در سیستم های مکانیکی یا الکتریکی آسانسور، سوارشدن بیش از ظرفیت، باز کردن به زور درب کابین وقتی هنوز آسانسور کاملا متوقف نشده است و سایر موارد از جمله اقداماتی است كه باعث خرابی آسانسور و نیاز داشتن به تعمیر آن می شود.

شاید اولین و مهمترین مورد در تعمیر و نگهداری آسانسور هزینه آن باشد. بدون شک اکثر ساختمان ها به ویژه در غرب تهران دارای آسانسور هستند و هر ماه نیاز به بررسی و سرویس آسانسور دارند, این کار بر عهده مدیر ساختمان است. مدیر ساختمانی به دلایل خاص می خواهد هزینه های نگهداری و سرویس آسانسور را کاهش دهد تا اعتراضی از طرف ساکنین ساختمان نبیند.

تعمیر آسانسور منطقه نه

[ سه شنبه 26 مرداد 1400 ] [ 14:28 ] [ الفباوب ]
[ ]