مرکز سرویس آسانسور

 سرویس و نگهداری آسانسور به شدت اهمیت دارد چون جلوگیری می کند از هزینه های سنگینی كه در اثر نداشتن سرویسكار به وجود می آید. سرویس آسانسور دارای اهمیت فراوانی است و اهمیت سرویس دوره ای برکسی پوشیده نیست.

باید به این نکته توجه کرد همه سیستم ها نياز به سرویس شدن دارند و در صورتی كه سرویس کردن يا بازبینی به صورت دوره ای انجام نشود.باعث خسارات جبران ناپذیری خواهد شد. چراكه مكانیزم آسانسور به هم مرتبط است و در صورت نقص در يک قسمت، سایر بخش ها نیز به مرور زمان دچار آسیب جدی خواهد شد.

باید دانست بدون در نظر گرفتن نوع و گروه ساخت آسانسور باید سرویس ماهی يک بار انجام گیرد و این بازرسی و سرویس توسط مرکز سرویس آسانسور پشتیبانی شود.چرا كه آسانسور دارای قطعات متعددی بوده و تامین کردن قطعه از عهده يک شخص خارج است.اما مرکز سرویس آسانسور ارائه دهنده خدمات آسانسور به راحتی می تواند انواع قطعات آسانسور را تامین کند و در سرویس و نگهداری آسانسور مورد استفاده قرار دهد.

سرویس و نگهداری آسانسور مرکز سرویس آسانسور مانا با مجوزهای رسمی فعالیت، به عنوان مرکز سرویس آسانسور سریعترین خدمات را در همه ايام سال و بدون تعطیلی به كاربران عزیز ارائه میدهیم تا با پشتیبانی قدرتمند به مزايای زیر در برای اطمینان خاطر در بهره وری هر چه بهتر بدست آورید.

اقدامات سرویس و نگهداری آسانسور

  • آچار کشی و روغنكاری و چک کردن قطعات، موتور گیربکس، سیم بکسل و كابل های آسانسور در هر بازدید.
  • انجام و اجرای يک سرویس اصولی و اطمینان از عملکرد قطعات و صحت بکسل و اتصالات در ابتدای عقد قرارداد.
  • آسانسور در هر بازدید به صورت ماهيانه مطابق چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور مورد بررسی قرار می گیرد.
  • بررسی دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسورها و حل نواقص آن در سریعترین زمان ممکن.

از مزايای سرویس دوره ای آسانسور می توان به امنیت بیشتر آسانسور اشاره کرد:

همان طور كه اشاره شد، استفاده نکردن از خدمات سرویس آسانسور در ظاهر كار، باعث صرفه جویی در هزینه های ماهانه ساختمان می گردد.

اما شما باید بدانید كه در صورتی كه آسانسور شما خراب گردد و نياز به تعمیر آسانسور داشته باشد، به خاطر خرابی های پی درپی، باید هزینه ای بیشتر از يک ماه سرویس و نگهداری آسانسور را برای مشکل يابی به سرویسكار بدهید. مرکز سرویس آسانسور

چرا كه امكان خرابی های ناگهانی و طولانی مدت آسانسور وجود خواهد داشت. قطعا هیچ کسی دوست ندارد كه يک روز غافلگیر گردد و در آسانسور گیر بیفتد!

سرویس ماهيانه آسانسور يک هزینه اضافی برای منزل سکونت يا كار شما نیست بلكه باعث افزایش امنیت آن می گردد.

مطلب کامل: مرکز سرویس آسانسور

 

[ شنبه 6 شهريور 1400 ] [ 12:07 ] [ الفباوب ]
[ ]