تعمیرات آسانسور در تهران

 تعمیرات آسانسور در تهران يکی از مهم ترین خدمات آسانسور مانا است كه در نهایت سرعت و دقت انجام می گیرد، این گروه حرفه ای در تلاش است با ارائه بهترین خدمات رضایت شما عزیزان را به دست آورد. 

علت خراب شدن آسانسور چیست؟

پیش از پرداختن به هزینه های تعمیراتی كه آسانسور می تواند داشته باشد، به دلایل خراب شدن آسانسور می پردازیم كه علت خرابی را مشخص كنیم تا ببینیم این آسیب دیدگی از جانب مستاجر است یا به خاطر استهلاک و فرسایش طبیعی قطعات پیش آمده است.

عوامل زیادی در خرابی آسانسورها نقش دارند و باید به این نکته توجه داشت كه به خاطر وجود قطعات مختلف در آسانسور، عیب یابی از آن كار بسیار مشکل و پیچیده ای است. به این منظور لازم است كه تعمیركار علاوه بر شناخت قطعات، از تاثیر متقابل هر يک از قطعات آسانسور نسبت به يکدیگر، آگاهی كاملی داشته باشد.

خراب بودن درب و برد آسانسور تعمیرات آسانسور در تهران

بعضی وقت ها خرابی گیربکس علت تكان های شدید كابین آسانسور نیست بلكه علت آن می تواند خرابی در درب آسانسور یا برد آن باشد به این منظور تعمیر كار كه فرد متخصصی است باید تلاشی متفاوت را برای رفع آن منظور دارد چون ایرادات برد آسانسور اغلب به خاطر استهلاک بیش از حد آن بوده و ورود و خروج آمپر و ولتاژ نامناسب باعث ضعیف شدگی قطعات برد شده است كه برای پرهیز از چنین اتفاقی باید رسیدگی و بررسی مداوم برد به صورت ماهیانه انجام شود. تا به این ترتیب باعث افزایش طول عمر این قطعه شود و هزینه ای روی دست مستاجر یا صاحب خانه نگذارد.

ایجاد تكان های شدید در كابین آسانسور

گاهی به خاطر ایجاد مشکلاتی در قطعات داخلی آسانسور باعث می شود تا در كابین آسانسور تكان های شدیدی احساس شود و در ابتدا باید علت آنرا در گیربکس آسانسور جستجو كنید اگر این امر اثبات شود باید بدانیم برطرف كرد ن آن بسیار پیچیده است و نیازمند ورود فردی متخصص در این موضوع است. توجه داشته باشید كه در مواردی كه گیربکس آسانسور به هر نحوی مشکل داشته باشد باید سریعا و بدون فوت وقت اقدام كنید چون کم ترین بی توجهی در این امر مهم خطرناک بوده و ممكن است باعث سقوط آسانسور شود. تعمیرات آسانسور در تهران

استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت

بعضی از ساكنین ساختمان برای جابجایی و انتقال وسایل خود از آسانسور استفاده می كنند كه استفاده نادرست از این وسیله باعث ایجاد مشکلاتی در آن می شوند. به عنوان مثال استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت آسانسور یا در زمان اسباب کشی، ضعیف تر شدن موتور آسانسور را به همراه دارد. مسئول خراب شدن آسانسور در این حالت همان شخص خاطی چه مستاجر باشد یا صاحب خانه باید هزینه های تعمیراتی را پرداخت كند.

آتش سوزی در آسانسور

بعضی افراد به خاطر پایین آوردن هزینه های تعمیراتی آسانسور اقدام به استفاده از قطعات بی کیفیت می كنند. در صورت نصب قطعات بی کیفیت و غیر استاندارد در آسانسور باعث آتشسوزی می شود. البته این اتفاق گاهی به خاطر فرسودگی قطعات هم رخ می دهد. در صورت بروز چنین مشکلاتی با تعمیرات آسانسور در تهران تماس بگیرید.

گیر كردن آسانسور

بعضی اوقات به خاطر ایراد فنی كه در گیربکس ایجاد می شود یا اینكه سیم های فولادی نگهدارنده آسانسور جمع بشوند و در بعضی مواقع به خارج شدن كابین از ریل ارتباط دارد كه باعث گیر كردن آسانسور می شود.

[ دوشنبه 15 شهريور 1400 ] [ 10:40 ] [ الفباوب ]
[ ]