تعمیر آسانسور فوری

 شركت آسانسور مانا رضایت مشتری را در اولویت كار خود قرار داده و در تلاش است كیفیت خدمت رسانی و تعمیر آسانسور فوری را بهبود بخشد. یكی از خدمات آسانسور مانا حل مشکلات در كمترین زمان است، حداكثر زمان رجوع به مشکل آسانسور يک ساعت است.

هزینه هایی كه برای انجام خدمات سرویس آسانسور در نظر گرفته شده طبق نرخنامه سرویس اتحادیه بوده و مهمتر از آن ارائه خدمات شبانه روزی برای مراجعین گرامی حتی در روزهای تعطیل است.

تعمیر آسانسور فوری در هر کجای تهران که باشید!

آسانسور مانا برای راحتی كار بهترین متخصصان را در زمینه تعمیر آسانسور در سراسر تهران در دسترس شما قرار داده تا خيالتان بابت تعمیر آسانسور راحت باشد. به اين موضوع توجه کنید كه قطعات آسانسور مانند يک زنجیر بهم متصل هستند و مشکل يک قطعه اختلال در كار بقیه قسمت های آسانسور ایجاد می کند. با تعمیر به موقع يک قطعه از آسانسور از بروز اختلال در دیگر قطعات پیشگیری می كنید.

برای تعمیر آسانسور منزل و محل كار خود، كافی است درخواست تعمیر آسانسور خود را ثبت كنید! سریعا يک متخصص در زمینه نصب، سرویس و تعمیر آسانسور از آسانسور مانا معرفی می شود. بعد از تاییدتان، تعمیركار در فوری ترین زمان در محل حاضر است.

مشكلات رایج آسانسورها

آسانسور کند حرکت می کند

با بالا رفتن سن آسانسورها، ایرادات در عملکرد آن مشهود تر شده و هر کارشناس با تجربه ای می داند كه با جایگزین تابلوی مدرن تر راندمان آسانسور بالاتر می رود. اين كار را خود شما هم شاید بتوانید انجام دهید، اما باید آن را به دست يک متخصص بسپارید. با خواندن نظرات مشتريان در مورد متخصصین آسانسور مانا، می توانید بهترین را انتخاب كنید.

آسانسور توقف می کند

زمانبندی ها، خطاهای الكتریكی و معایب الكترونیكی می تواند از عوامل عمده اين مشكل باشد. يک برنامه سرویس پیش گیرانه منظم تا حد قابل توجهی اين مشکلات را بر طرف خواهد كرد و از بروز مشكلات جزئی جلوگیری می كند. پیشنهاد می كنیم از متخصصین تعمیر آسانسور فوری مانا بخواهید به صورت دوره ای برای پیشگیری از چنین مشكلاتی به ساختمان شما سر بزنند و بررسی آسانسور را بر عهده بگیرند.

درب آسانسور باز نمی شود!

آسانسور يک درب كشویی دارد كه روی كابین آن قرار گرفته و برای هر طبقه هم دربی مجزا دارد. باز نشدن درب هر طبقه زمانی رخ می دهد كه دستگیره قفل طبقه با كمان درب باز كن، فاصله پیدا كرده باشد. به همین علت نمی تواند قفل را به عقب ببرد و در همچنان بسته می ماند.

دمای آسانسور افزایش پیدا کرده است

اگر سیستم خنك كننده آسانسور يا سیستم تهویه هوای آن به خوبی كار نكند، دما در درایو و سیستم كنترل به ۱۰۰ درجه هم رسیده كه باعث مشکلاتی در آسانسور می شود. دمای عملكرد مناسب در آسانسور میان ۵ تا ۴۰ درجه است. در صورت بروز مشکل می توانید از طریق تماس با ما درخواست تعمیر آسانسور فوری را ثبت کنید.

موتور آسانسور روشن نمی شود

در اين مورد بخشی از مدار الكترونیكی قطع شده است. برای حل مشکل آن با کمک آوومتر همه مدارهای الكترونیكی مثل سیم های رابط، اتصالات و كلیدها، دوشاخه و پریز را بررسی کرده و مشکلات مربوطه را رفع می كنیم. باید اين كار را بر عهده يک کارشناس حرفه ای بسپارید؛ زیرا در صورت حرفه ای نبودن فرد، امكان خسارات بیشتری هم وجود دارد.

[ شنبه 20 شهريور 1400 ] [ 10:37 ] [ الفباوب ]
[ ]